Naše nabídka - Koupelnové studio - Koupelnové doplňky

Hansgrohe

Váš vkus je stejně jedinečný jako vaše osobnost. Chceme vám nabídnout vyzkošet váš osobitý styl i ve vaší koupelně. Ucelené designové styly vám umožní vytvořit si vlastní prostor koupelny, kde dáte vyniknout svému „ já “.

Grohe

Unikátní styl a design, dokonalost v každém detailu. Ucelený sortiment doplňků nabízí harmonické spojení designu armatury a doplňku. Když je vše dokonalé, nejde nemít radost z vody. To je Grohe.

Zack

Dnes je tento výrobce jedním ze nejvýznamnějších výrobců nerezových produktů a to jak z hlediska designu tak z hlediska kvality. Výrobky s vysokými užitnými vlastnostmi, vysoké kvality, moderního designu a dlouhé životnosti. Přestože se jedná o výrobky ve vyšší cenové hladině je cena vyvážena vysokou úrovní výrobků. I v tomto případě platí, že nikdo není tak bohatý, aby si mohl dovolit kupovat levné věci.

Blomus

Každý z nás se snaží být něčím vyjímečný a proto hledá i vyjímečné a zajímavé věci.Najdete tu věci naprosto jiné, které nelze koupit v běžném obchodě a navíc za přijatelné ceny. Designové nerezové doplňky a další sortiment pro zkrášlení Vašeho interiéru.

Novaservis

Je předním českým výrobcem vodovodních baterií a koupelnových dopňků. Široký sortiment výrobků uspokojí každého zákazníka. Samozřejmostí je spolehlivý záruční i pozáruční servis. Společnost také úspěšně exportje do řady zemí světa.

Jika

Působivý design, vysoká kvalita, dokonalá funkčnost a komplexnost nabídky ve všech cenových kategoriích, to je JIKA. S našimi výrobky je zařizování koupelny hračkou. Pojďte si hrát.

Nimco

Už Vás omrzelo dennodenně se dívat na zařízení, které jste si s velkou slávou pořizovali před mnoha lety? Nepomáhá ani přemisťování z místa na místo? Chce to změnu, ale nechcete do ní investovat tisíce? Často k takové změně dopomohou i maličkosti třeba právě koupelnové doplňky. Citlivě zvolené doplňky Vaši koupelnu zkrášlí a zároveň poskytnou praktické využití, na které si v mžiku zvyknete.