Naše nabídka - Koupelnové studio - Obklady a dlažby

Arcana

Společnost Arcana patří do skupiny prodejce Vives a byla založena jako jeho ekonomičtější  alternativa. V současné době má tato keramička ve středním segmentu velké množství konkurence schopných produktů ve výborném poměru kvalita/cena.

Argenta

Argenta je známá svojí cenovou dostupností, která ovšem není vnímána na úkor kvality a designového provedení jejich výrobků. Hledáte-li takové propojení, výrobky Argenty by pro vás mohly být tím pravým řešením. 

Blau Ceramica

Výrobce patří do skupiny Rocersa. Nabízí pestrou paletu keramických obkladů a dlažeb pro každého.

Dune

Dříve jeden z největších světových výrobců keramických dekorů. Dnes je Dune specifické především tím, že se zaměřuje na prodej luxusních skleněných a kamenných obkladů a dále prodejem výrobků ze speciálních materiálů (jako je například bambus, kokos atd.). Tyto výrobky jsou určeny pro tu nejnáročnější klientelu a tomu je odpovídající i jejich design.    

Equipe

Významný výrobce keramických dekorů. Vyznačuje se širokou nabídkou dekorativních obkladů v příjemných barevných odstínech, kterými snadno dotvoříte interiér podle Vašich představ.

Fanal

Fanal má ve své nabídce jak moderní keramiku, tak zajímavé klasické styly. To vše lze pořídit za velmi rozumnou cenu a tím se na trhu stává tato keramička stále atraktivnější. 

Gresmanc

Společnost nabízí cenově přijatelnější obklady a dlažbu stylově podobné produktům firmy NATUCER. Tažené dlažby jsou vhodné pro venkovní i vnitřní použití, zvláště pak je zajímavý schodišťový a bazénový program.

Grespania

Nejmoderněji vybavený a neprogresívnější španělský výrobce současnosti, který dbá na promyšlenost každého detailu. Proto většina jeho výrobků působí elegantně, nadčasově a celosvětově určuje budoucí trendy ve výrobě obkladů a dlažeb. Nechte se inspirovat.

L´antic Colonial

Specializuje se na výrobů skleněných, kamenných a mramorových obkladů. Suroviny pro samotnou výrobu jsou často dováženy z dalekých zemí (Nepál, Bombay). Preciznost s jakou jsou poté zpracovány koresponduje s těmi nejvyššími představami o designu 21. století, což poté ocení i ten nejnáročnější zákazník.   

Natucer

Je evropský leader v segmentu keramických dlažeb vyráběných metodou tažení (tzv. klinker). Nabízí odlišný přístup k designu výrobků s důrazem na osobitost, kompletní spektrum tvarovek (schodnice, podžlábky apod.), ručně malované dekory, kde každý kus výrobku je originál.

Rocersa

Přední španělský výrobce keramických obkladů a dlažeb, který má ve své nabídce širokou škálu výrobků. Rocersa je keramička, která osloví.

Venis

Je exportní značka skupiny PORCELANOSA, největšího španělského výrobce obkladů a dlažeb. Svým pojetím vždy novátorský, hledající hranice možností, kam až lze na poli designu zajít. Známý především jako výrobce velkoformátových a fasádních keramických obkladů a dlažeb v té nejvyšší kvalitě.

Vives

Přední španělský výrobce keramických obkladů a dlažeb, který v nedávné době ke svým klasicky vyráběným formátům začal vyrábět i velkoformátové obklady a dlažby, které mimo jiné zaujmou svojí vysokou originalitou. Tento výrobce má ve své nabídce taky širokou škálu obkladů a dlažeb vhodných do secesních prostor.

Rako

Značka RAKO reprezentuje ucelené sety keramických obkladů včetně bohatéh sortimentu dekoračních doplňků pro koupelny, kuchyně a podlahy bytových interiérů i exteriérů. Keramické obklady RAKO prokazují svou kvalitu, jistotu stylu a komplexní řešení v obklasti bytové a objektové keramiky již mnoha generacím spokojených zákazníků.

Paradyż

Značka Paradyż je výsledkem více jak 19 let vytváření krásných výrobků s neopakovatelným vzorem o nejvyšší jakosti. S pomocí polského kapitálu a polských specialistů vznikají výrobky, které získaly uznání ve mnoha státech světa. Důslednost ve vytváření výrobků o vysoké jakosti, jak ve výrobních procesech, tak i ve vzorech, je cestou vytvoření kvalitní značky s rostoucí tržní hodnotou.

Opoczno

Značka Opoczno představuje keramické obklady největšího a nejznámějšího polského výrobce s dlouholetou tradicí.. Nabídka této značky je velice široká jak v rozmanitosti barev, pocrchů tak i rozměrech. U všech sérií najdete ucelené kolekce obkladů, dekoračních doplňků jak pro obklady tak i dlažby.

Pilch

Keramička Pilch v Jasienici je rodinná firma s tradicí od roku 1980 s polským kapitálem, byla založena Edwardem Pilchem, který spolu se svým synem nyní řídí společnost. Značka Pilch je známá svým ekologickým smýšlením. Nabízí ucelený sortiment obkladů a dlažeb od italských a španělských designerů pro dosažení souladu ve Vaší koupelně.

Polcolorit

Keramička Polcolorit je významným producentem obkladů a dlažeb již 25let. Výrobky se vyznačují vynikajicím designem. Ručně malované ornamenty jsou charakteristickým znakem Polcoloritu. Na domácích i zahraničních trzích se trvale snaží rozšířit škálu své nabídky, a zlepšovat kvalitu svých výrobků ke spokojenosti svých zákazníků.

Cersanit

Bohatá a atraktivní nabídka tradiční polské značky Cersanit je zákazníky velmi často vyhledávána nejen na domácím, ale i světovém trhu. Nabízí kromě kvalitních obkladů a dlažeb i ucelený sortiment sanitární keramiky a doplňků pro vybavení koupelny.

FaetanoCeramica Del Conca SpA

Kremička s tradicí od rolu 1979 patří v Itálii k předním výrobcům kvalitních keramických obkladů a dlažeb. Nabízí širokou paletu moderních i rustikálních vzorů pro interiér i exteriér.

Alfalux Ceramiche

Italská keramička je součástí skupiny Casalgrande Padana. Produkuje keramické dlaždice na vysoké estetické i kvalitativní úrovni. Nabízí moderní i rustikální design. Na domácím i světovém trhu má řadu spokojených zákazníků

Sintesi Ceramiche

Je ochranná známka GRUPPO CERAMICHE SPA GRESMALT, která je v provozu více než 30 let. Sintesi používá nejmodernější výrobní technologie, aby produkovala vše,co zákazník vyžaduje – nejvyšší kvalitu v originálním italském stylu.