Naše nabídka - Koupelnové studio - Vany

Kaldewei

Vše hovoří pro smaltovanou ocel Kaldewie o síle 3,5 mm. Zaručuje vynikající stabilitu, výrazně vyšší tvrdost a odolnost oproti akrylátu. Vany Kaldewei nabízí trvanlivost, krásu,rozmanitost designu a příslušenství s 30letou zárukou.

Ravak

Akrylátové vany s nadčasovým designem a 10letou zárukou . Doplňte svou koupelnu podle Vašich představ, Ravak nabízí originální řešení s řadou doplňků do každého prostoru.

Roltechnik

Vany z čistého akrylátu pro Vaši koupelnu a 5 let záruka, to je Roltechnik. Spolu s anatomicky přizpůsobivým a designově atraktivním tvarem si budete užívat koupel v našich vanách bez omezení.

Riho

Vany Riho jsou vyrobeny vysoce kvalitního z litého akrylátu, který je v celé tloušťce probarvený. Deisgn všech van se vyznačuje dokonalým řešením tvarů, u kterých je na prvním místě kladen důraz na pohodlí a v neposlední řadě i na spotřebu vody. 10 let záruka.

Teiko

Světově prověřená kvalita akrylátových van Teiko je podložena mnoha certifikáty národních norem a zárukou 10 let. Vybrat si můžete od klasických hladkých tvarů přes vany kruhové, oválné, polorohové, rohové, až po vany speciálně tvarované pro masážní systémy.

Jika

Tradiční český výrobce nabízí ocelové i akrylátové vany, které Vám spolu s ostaními zařizovacími předměty této značky pomohou dotvořit Vaši dokonalou koupelnu. Nechte se inspirovat.

Polysan

České akrylátové vany s tradicí od roku 1996 jsou známé a vyhledávané v řadě evropských zemí. Klasické, rohové, excentrické a vany od špičkových designerů jsou krásným a kvalitním řešením pro každou koupelnu se zárukou 7 let.

Kolo

Nechte se unést čistým stylem akrylátových van celoevropsky respektované značky Kolo. Nabízí zajímavé výrobky různých stylů, které Vám dají příležitost vybavit koupelnu o jaké sníte: klasickou nebo moderní, exkluzivní nebo cenově příznivou.

Santech

Český výrobce kvalitních akrylátových van s původním designem. Požitek, krása, lázně, relax, uvolnění, pohoda – to jsou vany Santech s 10letou zárukou.

Ideal Standard

Vany Ideal Standard nepředstavují jen novou technologii, ale také dokonalou estetiku a pohodlí. Díky vysoké kvalitě provední se vany stávají esteticky hezčí, pohodlnější a snadněji se čistí. Naše vany si zmailujete. Naprvní pohled, na první dotek.