Naše nabídka - Rekonstrukce bytových jader

Nevíte jak nejlépe rozmístit sanitání zařízení ve Vaši koupelně?
Nejste si jisti volbou mezi sprchovým koutem nebo vanou?
Váháte jaký formát obkladů bude vhodný pro Vaši koupelnu?

Koupelna v bytě, tzv. bytové jádro, je nedílnou součástí většinou nevelké domácnosti. Je proto velmi důležité tuto koupelnu zařídit nejenom pěkně ale i účeně. Současný trend zahrnuje modernizaci malé a umakartové koupelny v prostornější s nadčasovým designem, praktickou a snadnou na údržbu a moderní zároveň.

U nás máte možnost vidět svou koupelnu v 3D grafickém návrhu. Vhodnost použití, sladěnost výrobků a celkový dojem. Můžete se tak podílet na výsledné podobě své koupelny. Spolehlivý tým odborníků zajistí vše potřebné od návrhu až po realizaci.

Zdarma Vám nabízíme možnost zaměření, kalkulaci nákladů, konzultace stavebních možností přímo v místě realizovaného prostoru. Zajistíme kompletní realizaci bytového jádra, včetně doprovodných činností z oborů voda - topení – plyn, elektro, revize, odvoz sutin, průběžný úklid na staveništi.

Odborné instalace Vám provedou certifikovaní instalatéři. Na takto nainstalovaný materiál získáte 2 výhody od nákupu přímo v obchodním domě a montáží svépomocí.

Snížením sazby daně z přidané hodnoty přes naší firmu ušetříte při samotné koupi. Od naši certifikované montážní firmy se Vám automaticky prodlouží záruční lhůta. Jedná se především o vany, sprchovací kouty, umyvadla a další vybavení koupelny.

Při výběru sortimentu je naší prioritou spokojenost zákazníků. Víme, že spokojený zákazník chce zakoupené zboží užívat dlouhodobě s minimálními nároky na údržbu.

Pro inspiraci navštivte naše koupelnové studio.

TIP: Rekonstrukce bytových jader

Máte už teď obavy, jak zvládnete 10 dní v zaprášeném bytě?

Máme pro Vás řešení.

Nabízíme Vám ubytování v plně vybaveném bytě, kde pohodlně strávíte čas, po který budeme ve Vašem bytě provádět stavební úpravy.

S námi je rekonstrukce Vaší koupelny hrou.

Výběr z realizací:

Prostorný byt ve starší zástavbě umožnil majiteli zvětšit rozměry nové koupelny na úkor předsíně. Vešla se tam pohodlná rohová vana i sprchovací kout a kryté WC u okna. Zadní stěna u závěsného WC je plně rozebíratelná i když vypadá jako zazděná. Uzávěr vody kryjí revizní dvířka. Díky nové instalaci si majitel mohl vybrat, kde umístí vypínače, topný žebřík nebo umyvadlovou skříňku. Byla to zajímavá práce a jsme rádi, že jsme přáním majitele vyšli vstříc.