O NÁS

Jsme firma působící na trhu již více než 10 let. Po celou dobu se specializujeme na soukromý sektor se zaměřením na kompletní služby pro investory rodinných domů z oblasti stavebnictví, modernizace bytových jader v panelových domech, koupelny na klíč a další navazující řemesla.

V komerční sféře se podílíme na dodávce a provádění obkladů a dlažeb v provozovnách, restauracích, výrobních halách, revitalizacích balkonů a teras panelových domů, včetně tvorby rozpočtů a poradenství.

Vysoká odbornost je dána profesionalitou našich řemeslníků z oblasti stavebnictví, kteří jsou vyučeni v oboru a pravidelně proškolováni. Dlouholetá praxe našich řemeslníků je zúročena v členství Profesního cechu obkladačů ČR.

Naše zkušenosti předáváme dál a sami realizujeme školení pro zaměstnance stavebních firem a živnostníků v oblasti stavební chemie.

Naším cílem je soustavná péče o zákazníky včetně dobře fungujícího servisu s týmovou prací našeho kolektivu. Při výběru sortimentu je naší prioritou spokojenost našich zákazníků a odběratelů. Víme, že spokojený zákazník chce zakoupené zboží užívat dlouhodobě s minimálními nároky na údržbu a servis.

Chcete-li se dozvědět více o našich službách, jednoduše nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.